Z okazji Dnia Dziecka wszystkim dzieciom życzę spełnienia dziecięcych marzeń.
Niech Wasze życie wypełnia miłość, przyjaźń i radosna zabawa. Niech każdy dzień będzie nową wspaniałą przygodą i niesie ze sobą wiele nowych, pozytywnych doświadczeń. Cieszcie się każdą chwilą i codziennie gośćcie na swoich twarzach uśmiech.
    
Mariusz Śnieżek
Wójt Gminy Fredropol

Wójt Gminy Fredropol informuje, że Gmina Fredropol posiada w swoim zasobie budynek o przeznaczeniu usługowo-handlowym liczący 55 m² powierzchni użytkowej, zlokalizowany na działce ew. nr 222/3 obrębu Fredropol. Obiekt znajduje się w centrum administracyjno – handlowym Fredropola, przy drodze powiatowej, w sąsiedztwie siedziby Urzędu Gminy oraz pawilonu handlowego „Piotruś Pan”. Działka, na której posadowiony jest budynek uzbrojona jest w sieć energetyczną, wodociągową i kanalizację sanitarną.

Osoby zainteresowane wynajęciem przedmiotowej nieruchomości od Gminy prosimy o kontakt z Urzędem Gminy Fredropol na nr tel. 16 671 98 18 wew. 40.

Gminny Zakład Usług Wodnych w Fredropolu oferuje do sprzedaży ciągnik rolniczy MTZ Belarus 952.2, który służył na terenie gminy do utrzymania infrastruktury drogowej (koszenia poboczy dróg gminnych i odśnieżania ), ciągnik ma przebieg 2470 mtg. Zakupiony jako nowy, garażowany i nadal eksploatowany, nie wymagający wkładu finansowego.

Kontakt telefoniczny: 504 211 188

Cena: 84 000 z VAT

Podkategorie