Szanowni Państwo

    Zakończyliśmy coroczne spotkania z mieszkańcami Gminy Fredropol. Bardzo dziękujemy za państwa liczną obecność na tych spotkaniach w trakcie których wspólnie z radnymi, sołtysami, członkami rad sołeckich mogliśmy przekazać wiele dobrych informacji na temat sukcesów Naszej Gminy, ale również porozmawiać o nurtujących was problemach i sprawach, które jeszcze pozostają do rozwiązania.     Wyrażane przez państwa słowa życzliwości i uznania będą dla nas motywacją do dalszej wytężonej pracy na rzecz Naszej Gminy.
    Dziękujemy Paniom i Panom sołtysom oraz Paniom świetlicowym za pomoc w organizacji tych spotkań.Wójt Gminy Fredropol
Mariusz Śnieżek
Przewodniczący Rady Gminy
Józef Kożuch

Gminna Biblioteka Publiczna w Fredropolu serdecznie zaprasza na warsztaty  świąteczne,  w trakcie których w kameralnej i świątecznej atmosferze nauczymy się robić bożonarodzeniowe dekoracje, bombki, stroiki.


 

 Warsztaty odbędę się w dniach:

12.12.2017r. godz. 16.30 biblioteka w Fredropolu
13.12.2017r. godz. 16.30 Filia biblioteczna w Rybotyczach
14.12.2017r. godz. 16.30 Filia biblioteczna w Sierakoścach
15.12.2017r. godz. 16.30 Filia biblioteczna w Huwnikach

Więcej informacji pod tel.16 671-9886

Od kilku lat włodarze Gminy Fredropol sukcesywnie dbają o poprawę infrastruktury drogowej, która stanowi priorytet wśród wykonywanych w gminie inwestycji. Świadczy o tym kolejne zakończone zadanie pn. „Przebudowa drogi Młodowice – Sierakośce wraz z przebudową przepustów”.
    W środę 06 grudnia br. w Sierakoścach odbyło się uroczyste otwarcie wyremontowanej drogi relacji Młodowice-Sierakośce. W uroczystości wzięli udział: Wicewojewoda Podkarpacki Pan Piotr Pilch, Wójt Gminy Fredropol Pan Mariusz Śnieżek, Sekretarz Gminy Pan Leszek Urban, Przewodniczący Rady Gminy Pan Józef Kożuch, przedstawiciel Wykonawcy inwestycji, Ks. Bogdan Blama - proboszcz Parafii Sierakośce, radni Gminy Fredropol, sołtysi oraz mieszkańcy Sierakośc.

W dniu 25 listopada 2017 roku w Huwnikach odbyła się I Gala Sportu Gminy Fredropol zorganizowana przez Wójta Gminy Pana Mariusza Śnieżka.

  

  W pierwszej połowie 2017 roku Gminna Biblioteka Publiczna, kolejny rok z rzędu, złożyła do Biblioteki Narodowej w Warszawie wniosek na dofinansowanie zadania zakupu nowości wydawniczych do bibliotek publicznych w ramach Programu Wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa”. Przyznane środki umożliwiają zakup książek, multimediów, wydawnictw nutowych, kartograficznych oraz bieżących czasopism kulturalnych i społeczno-kulturalnych do bibliotek publicznych.