23 lutego br w hali sportowej w Huwnikach odbyło się Gminne Święto Kobiet. Na zaproszenie Wójta Gminy Fredropol Pana Mariusza Śnieżka w uroczystości wzięło udział prawie czterysta Pań z całej Gminy.
„Chciałbym dzisiaj złożyć wszystkim Paniom w Naszej Gminie najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i pomyślności" – powiedział Pan Wójt rozpoczynając uroczyste świętowanie. Gościem specjalnym spotkania był Pan Piotr Pilch – Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego, który otrzymał z rąk Wójta pamiątkową statuetkę z podziękowaniem za wsparcie jakiego udziela naszej gminie. Ks. Kazimierz Jurczak w swoim wystąpieniu podkreślił doniosłą rolę kobiet w naszym życiu, dziękując za ich codzienny trud. W spotkaniu uczestniczyli również radni rady Gminy Fredropol z Przewodniczącym Józefem Gierczakiem.
Program artystyczny zaprezentowali uczniowie Zespołu Szkół w Huwnikach pod kierunkiem Pana Stanisława Kłosa, a okolicznościowy wiersz dla Pań napisała Pani Zofia Bachurska.
Nowością tegorocznej zabawy był koncert gwiazdy imprezy – dicopolowego Zespołu Suski.

Spotkanie zakończyło się wspaniałą zabawą przy muzyce Zespołu MAGIC.

Pan Wójt Mariusz Śnieżek składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie tej wspaniałej imprezy zwłaszcza sponsorom - fundatorom nagród rzeczowych, które zostały wręczone podczas konkursów i zabaw tanecznych.
Wspierali nas:
Black Red White - salon firmowy ul. Lwowska Przemyśl,
Greinplast Plus Przemyśl,
Hotel Arłamów**** SPA & Wellness,
Stowarzyszenie Turystyczno-Sportowe "Róża Wiatrów",
Maaw - Sport Hurt-Detal-Art. Sportowe Przemyśl,
Kino HELIOS Przemyśl,
"SELFIER" manufaktura cukiernicza Przemyśl,
Restauracja "CUDA WIANKI" Przemyśl,
Restauracja "Perła Przemyśla",
Pizzeria RAMZES Przemyśl,
Cukiernia "SZANTER" Przemyśl,
Kawiarnia "LIBERA" Przemyśl,
Nadleśnictwo BIRCZA,
KFC Przemyśl Galeria Sanowa,
Komputronik Przemyśl,
McDonald's Przemyśl,
Kawiarnia & Bistro "MAŁA CZARNA" Przemyśl,
HEBE Przemyśl Galeria Sanowa,
Media Expert Blue Park Przemyśl,
AVON Monika Dzik Przemyśl,
MARY KAY Sylwia Kwiatkowska Przemyśl,
MARY KAY Katarzyna Zaremba - Schulz Przemyśl.

Transmisja Sesji Rady Gminy Fredropol

Wójt Gminy Fredropol informuje, że Gmina Fredropol posiada w swoim zasobie budynek o przeznaczeniu usługowo-handlowym liczący 55 m² powierzchni użytkowej, zlokalizowany na działce ew. nr 222/3 obrębu Fredropol. Obiekt znajduje się w centrum administracyjno – handlowym Fredropola, przy drodze powiatowej, w sąsiedztwie siedziby Urzędu Gminy oraz pawilonu handlowego „Piotruś Pan”. Działka, na której posadowiony jest budynek uzbrojona jest w sieć energetyczną, wodociągową i kanalizację sanitarną.

Osoby zainteresowane wynajęciem przedmiotowej nieruchomości od Gminy prosimy o kontakt z Urzędem Gminy Fredropol na nr tel. 16 671 98 18 wew. 40 do dnia 28.02.2020r.

Otwarty konkurs ofert na realizację zadań w zakresie kultury fizycznej i sportu.

Konkurs - kultura fizyczna

doc

Załącznik Nr 1

Rozmiar: 45.06 kb
Odsłon : 29
Data dodania: 2020-01-28
doc

Załącznik nr 2

Rozmiar: 63.49 kb
Odsłon : 18
Data dodania: 2020-01-28