Uwaga!!! Pilne!!!

Gmina Fredropol organizuje zbiórkę leków dla szpitala we Lwowie!!!

Dostarczone leki zostaną zawiezione bezpośrednio do najbardziej potrzebujących poszkodowanych osób w szpitalu we Lwowie.

Leki można przynosić do Urzędu Gminy w Fredropolu. Zbiórka potrwa do piątku, pod koniec tygodnia planowany jest wyjazd busa do Lwowa w celu dostarczenia zebranych środków.

Poniżej lista leków jakie są potrzebne:

Ibuprofen, difenhydramina, ketonal, deksametazon, adrenalina, metoklopramid, siarczan magnezu, pantenol, reopolyglucyna, dekstran, etamsylat, tranexa, hemotran, sanger. Bandaż żelowy Hearler, hydrocol, bandaż żelowy na ramię, bandaże elastyczne różnej wielkości, opaski zaciskające itp, materiał do tamponady ran z hemostatykami, bandaże izraelskie różnej wielkości, szyny do unieruchamiania kończyn, kołnierze ortopedyczne szyjne, rurki nosowo-gardłowe, rurki do intubowania, cewniki moczowe, cewniki dożylne, koce termiczne, strzykawki 5, 10, 20, antyseptyki na rany, ręce, igły dekompresyjne, bandaże na odmę opłucnową, worki ambu, leki przeciwwirusowe (tabletki i proszki), krople do nosa, do uszu i oczu, loperamid, ranitydyna, smecta, nifuroksazyd,różnego rodzaju środki na chorobę nerek, nospa, papaweryna, platyfilina (tabletki i ampułki), gentasept, betadyna, Substytuty krwi Leki hemostatyczne w ampułkach, Tonometry, szyny do unieruchomienia stawów po złamaniu, etui na ampułki (plastikowe)