W dniu 6 sierpnia 2017 roku na Stadionie Sportowym w Fredropolu świętowaliśmy Dni Gminy Fredropol. W otwierającym dzień Turnieju Piłki Nożnej Juniorów o Puchar Wójta Gminy Fredropol zagrały drużny z Fredropola, Huwnik oraz dwie drużyny z Ukrainy ( Rudki i Sokolniki). Po bardzo emocjonujących meczach zwycięzcą turnieju została drużyna z Rudek wyprzedzając Huwniki, Sokolniki i Fredropol. Wszyscy młodzi piłkarze otrzymali puchary, dyplomy, medale oraz prezenty ufundowane przez Wójta Gminy Fredropol Pana Mariusza Śnieżka.

Głównym wydarzeniem dnia był Międzynarodowy Mecz Towarzyski Samorządowców Polska – Ukraina. Samorządowcy z Fredropola okazali się bardzo gościnni i ulegli gościom z Ukrainy 4:8.

Imprezę uświetnili swoimi występami Kabarat Odzyskane Talenty oraz młodzież w Fredropola. Pełen atrakcji dzień zakończył się wspaniałą zabawą z Zespołem VENEA.

Dziękujemy wszystkim osobom które włączyły się w organizację imprezy tj. Kołu Gospodyń Wiejskich z Fredropola, młodzieży, Klubowi Sportowemu Unia Fredropol, Panu Janowi Lekowskiemu. Szczególne podziękowania dla Pani Radnej Renaty Lekowskiej.