26 lutego w świetlicy wiejskiej w Kniażycach odbyło się Gminne Święto Kobiet. Na zaproszenie Wójta Gminy Fredropol Pana Mariusza Śnieżka w uroczystości wzięło udział prawie dwieście Pań z całej Gminy.
"Za kilka dni przewrócą się kartki kalendarza i będziemy mieć 8 marca Święto Kobiet. Chciałbym już dzisiaj złożyć wszystkim Paniom w Naszej Gminie najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i pomyślności" – powiedział Pan Wójt rozpoczynając uroczyste świętowanie. Następnie Kabaret Odzyskane Talenty z Fredropola  oraz Koło Gospodyń Wiejskich z Młodowic zaprezentowały krótkie, ale pełne humoru i zabawy scenki kabaretowe. Publiczność nagrodziła je gromkimi brawami. Tradycyjnie Panie zmagały się również w konkursie Miss Fredropola 2017. Zwyciężczynią i właścicielką korony została Pani Bogusława Duży.
Wszystkie Panie doskonale bawiły się przy dobrej muzyce w wykonaniu Zespołu ZIZI.
    Pan Wójt Mariusz Śnieżek składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie Gminnego Dnia Kobiet a w szczególności Pani Anieli Szpakowskiej i Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Kniażycach, które przygotowały bardzo smaczny poczęstunek.