Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zaprasza przedsiębiorców na spotkanie informacyjne pt. " Możliwości wsparcia przedsiębiorców w realizacji zadań proekologicznych z wykorzystaniem środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie".
Spotkanie odbędzie się w Przemyślu w dniu 12.10.2016r. o godzinie 10.00 w budynku Przemyskiej Agencji Rozwoju Regionalnego  S.A. przy ul. ks. Piotra Skargi 7/1.
Podczas spotkania prezentowane będą możliwości uzyskania dofinansowania z WFOŚiGW w Rzeszowie na zadania proekologiczne.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zgłoszenie telefoniczne pod numerem: 16 676 09 85 wew. 1. Zgłoszenia można przesłać do 11.10.2016r.


Spotkanie informacyjne pt. "Możliwości wsparcia przedsiębiorców w realizacji zadań proekologicznych z wykorzystaniem środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie"

Wszystkich zainteresowanych w imieniu organizatora serdecznie zapraszamy!