W piątek 25 sierpnia 2017 r., zapraszamy do skorzystania z konsultacji indywidualnych ws. Funduszy Europejskich, organizowanych w Urzędzie Gminy Fredropol. W godz. 9.30-12.00 dyżurujący specjalista doradzi np. czy nasz pomysł ma szansę na unijne dofinansowanie, jak je pozyskać, gdzie znaleźć odpowiednie szkolenia.

Indywidualne konsultacje ws. Funduszy Europejskich to pomoc dla przedsiębiorców, organizacji pozarządowych, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego oraz osób fizycznych, jak sięgnąć po środki na realizację projektów w ramach nowej perspektywy unijnej 2014-2020.

Odwiedzenie konsultanta to doskonała okazja do przeprowadzenie diagnozy, czy nasz pomysł ma szansę na dofinansowanie, otrzymania informacji z jakich źródeł pozyskać wsparcie oraz według jakich zasad przyznawana będzie dotacja.

Więcej informacji: Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Przemyślu, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 16 678 56 32.

Lokalny Program rewitalizacji dla Gminy Fredropol.

Zachęcamy do wypełnienia ankiety związanej z planowanym wdrożeniem nowego Systemu w zakresie świadczenia usług publicznych:

  • Strategia Zrównoważonego Rozwoju Gminy Fredropol na lata 2014 - 2020
  • Uchwała Nr LXI_462_2014 Rady Gminy Fredropol za dnia 26-08-2014 w sprawie Zasad i Trybu przeprowadzania Konsultacji Społ.
  • Statut Sołectwa
  • Regulamin Cmentarzy Komunalnych w Gminie Fredropol